Jump to content

Carlos

Moderators
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  0.00 EUR 

Everything posted by Carlos

 1. Díky všem, kteří jste používali můj balík. Právě jsem vydal jeho poslední aktualizaci. Hře se už tolik nevěnuji a ani na úpravy už není tolik času. Vzhledem k tomu že můj nejoblíbenější tvůrce módů ukončil jejich vývoj, rozhodl jsem se ke stejnému kroku i já. Ragnarocek si zaslouží velké poděkování, za jeho obrovský přínos pro uživatele módů. Děkuji a přeji všem příjemnou hru i nadále.
 2. 1.2.1.1 zatím jen aktualizace XVMka, zbytek až bude více času.
 3. Věděli jste, že když v bitvě zmáčknete B, tak se zvětší minimapa? A při zmáčknutí levého Alt orientačně HP nepřátel? A i garáži má l Alt jenu funkci, víte jakou? Při hraní v četě jsou zobrazovány i nastřílené HP spoluhráčů (nad DMG panelem)Ale je potřeba mít četu v dohledu, jinak to nefunguje.
 4. Version 1.13.0.0

  59 downloads

  Úpravy na přání Zoom shift - poslední pozice.rar Zoom 8-12-16-20-25.rar
 5. Díky všem, kteří jste používali můj balík. Právě jsem vydal jeho poslední aktualizaci. Hře se už tolik nevěnuji a ani na úpravy už není tolik času. Vzhledem k tomu že můj nejoblíbenější tvůrce módů ukončil jejich vývoj, rozhodl jsem se ke stejnému kroku i já. Ragnarocek si zaslouží velké poděkování, za jeho obrovský přínos pro uživatele módů. Děkuji a přeji všem příjemnou hru i nadále. Použité módy a jejich autoři: XVM - Tým XVM Config XVM - Carlos, Ragnarocek, plkJaqenHghar, Dadil Ragnastats - Ragnarocek Colored contour icons (Ris
×
×
 • Create New...