Jump to content

Carlos

Donatori
 • Content Count

  172
 • Donations

  0.00 EUR 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

Carlos last won the day on September 2

Carlos had the most liked content!

Community Reputation

42 Neutral

1 Follower

About Carlos

 • Rank
  Donator

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Czech Republic

Recent Profile Visitors

1,173 profile views
 1. Po dlouhé době opět aktualizace. Vyzkoušejte a dejte vědět, pokud je něco špatně.
 2. Na každodenní aktualizace nemám čas ani náladu. Počkám pár dní až se WG uklidní a zase to zkusím. Jinak by mělo stačit použít novou verzi XVM a bude to snad šlapat. Edit: V rychlosti jsem to přehodil, ale není to moc vyzkoušené.
 3. Tak další aktualizace, snad to pár dní vydrží.
 4. Tak je to tady. Díky za trpělivost.
 5. Nějak se mi nedaří zprovoznit to i v režimu lovců oceli. Málo času a díky mikropatchům i málo chuti.
 6. Tak další pokus. Aktuální je night verze XVM, vše ostatní zdá se šlape dál. V případě problémů dejte vědět.
 7. Zdarec všem, protože mi ve hře stále něco chybí, doháním to modifikacemi. Preferuji spíš drobné úpravy a snažím se to s nimi nepřehánět. Nastavení XVM z velké části vychází z Ragnapacku, ale pár detailů tam mám po svém. Pokud budete balík zkoušet, budu velmi rád za zpětnou vazbu. Velký dík patří Ragnarockovi za možnost se tady veřejně prezentovat. Nejsem tvůrcem žádného z použitých módů. V balíčku jsou použity tyto módy: XVM - Tým xvm Config XVM - Ragnarocek, Carlos, plkJaqenHghar, Dadil Ragnastats - Ragnarocek Pobitevní obrázky - Ragnarocek Načítací logo - Ragnarocek Techtree colored - Ragnarocek Ikony vozidel (Risky) - Ragnarocek Odstranění mlhy - Urban_fighter Stop spam - Elkano Instalace je jednoduchá: Rozbalte a složky res_mods a mods vložte do hry. ↓↓Stahujte zde↓↓ ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑  ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑
 8. Je to tu. Omlouvám se za prodlevu, ale nějak jsem si nevšiml nového patche.
 9. Tak jsi měl pravdu, bylo to nastavením. Omlouvám se za své pochyby o vyladění tvého modpacku, již se to nestane.
 10. Mrknu na to v rámci testování, ale pak se stejně vrátím ke svému balíku. Ale tvůj je dobrá varianta, až mě nebude bavit se s tím pořád předělávat. 😀
 11. Instalátor funguje perfektně, ale měl jsem trochu problém s UT announcer. Přišlo mi, že se stále opakuje jen first blood a double kill, a ten dk asi třikrát za bitvu.
 12. Musel jsem to vyzkoušet. Instalátor je rychlý a přehledný, takže si určitě najde své fanoušky. Odinstalace je taky v pohodě, ale to už nikoho zajímat nebude 😉 Vážně dobrá práce!
×
×
 • Create New...