Jump to content
Carlos

[1.10.1.0] Carlosův balík módů

Recommended Posts

Můj balík módů, který mi naprosto vyhovuje a poskytuje lepší zážitek ze hry.

Ptejte se diskutujte, dejte vědět co se vám líbí a co ne, díky.

Použité módy a jejich autoři:

XVM - Tým XVM

Config XVM -  Carlos, Ragnarocek, plkJaqenHghar, Dadil

Ragnastats - Ragnarocek

Colored contour icons  (Riskynet's colors - Ragnarocek
Techtree Colored icons (Riskynet's colors) - Ragnarocek

Pobitevní obrázky - Ragnarocek

Zlepšení viditelnosti - Urban_Fighter, Atotik

Stop spam - Elkano

Zvýraznění žel. vagónů - Webium, Aslain

*** Stažení balíku ***

hlavní.jpg

shot_055.jpg

shot_003.jpg

• Like 1

Ahoj potřeboval bych poradit jak mohu tento balík modu odinstalovat . Díky s pozdravem GUSTIK27

On 2. 3. 2020 at 22:29, GUSTIK27 said:

Ahoj potřeboval bych poradit jak mohu tento balík modu odinstalovat . Díky s pozdravem GUSTIK27

Ahoj, jednoduše smažeš obsah složek v res_mods a mods, tak aby tam zůstaly pouze adresáře s aktuální verzí hry. Takže teď po aktualizaci už máš ušetřenou práci.

Nová verze je připravena ke stažení. Zatím XVM nightly a některé módy jsou původní, pokud vše dobře půjde o víkendu aktualizuji i zbytek.

Ahoj. Tvůj mod je super. Jen jedna věc mi nesedí. A to ta, že se mi zaměřovač ve sniper modu vrací vždy do původní polohy (po přepnutí mezi normálním a sniper modem) Jde to nějak odstranit? Aby se vracel do polohy, ve které byl než jsem sniper mod opustil ? díky. 

On 3/9/2020 at 11:27 AM, mafianus2 said:

Ahoj. Tvůj mod je super. Jen jedna věc mi nesedí. A to ta, že se mi zaměřovač ve sniper modu vrací vždy do původní polohy (po přepnutí mezi normálním a sniper modem) Jde to nějak odstranit? Aby se vracel do polohy, ve které byl než jsem sniper mod opustil ? díky. 

Paci sa, upraveny subor camera.xc, nakopiruj ho do res_mods\configs\xvm\Carl a potvrd prepisanie.

camera.xc

• Thanks 1

22 hours ago, mafianus2 said:

Díky za pochvalu. Nechávám v balíku nastavení co mi vyhovuje, ale tuhle úpravu už před časem někdo chtěl, tak jsem do detailů přidal složku ke stažení. Ale předpokládám, že to bude stejné jako ta co přidával Ragnarocek.

V rychlosti připravená aktualizace, zatím XVM nightly, ale vše se zdá funkční.  Příjemnou hru.

• Thanks 1

Zdarec všem, našel jsem kód na prémiový účet, ale netuším jak dlouho bude fungovat.

BESAFE2020

Příjemnou hru.

Tak už vím Čas na vyzvednutí: 20. března 2020, 10:00 UTC – 3. dubna 2020, 10:00 UTC

• Like 1

Začínám to připravovat, snad později večer něco vydám.

Šlo to dobře, je to připravené, zatím s XVM nightly a aktualizovány jen některé módy, ale vše se zdá funkční.

• Like 1

Drobná aktualizace. Novější XVM a malá úprava configu.

• Like 1

V rychlosti jsem připravil nový balík. Ještě je potřeba doladit, ale zatím na to nemám čas.  Každopádně je vše funkční, XVM je nightly a pár módů ještě doplním. Pokud si přeci jen všimnete chyby, klidně dejte vědět. Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu.

• Like 1

Tentokrát jsem to stihl poměrně brzy. Jsou tam potřeba ještě nějaké úpravy, ale nic zásadního.

Zatím jsem nedával zlepšení viditelnosti ani stop spam, uvidím, jak to půjde bez nich a možná je vynechám natrvalo.