Jump to content

Carlos

Mod Creator
 • Content Count

  20
 • Donations

  0.00 EUR 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Carlos last won the day on October 17

Carlos had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tentokrát jsem to stihl poměrně brzy. Jsou tam potřeba ještě nějaké úpravy, ale nic zásadního. Zatím jsem nedával zlepšení viditelnosti ani stop spam, uvidím, jak to půjde bez nich a možná je vynechám natrvalo.
 2. Konečně upraveno pro současnou verzi. (1.10.0.4)
 3. V rychlosti jsem připravil nový balík. Ještě je potřeba doladit, ale zatím na to nemám čas. Každopádně je vše funkční, XVM je nightly a pár módů ještě doplním. Pokud si přeci jen všimnete chyby, klidně dejte vědět. Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu.
 4. Zdravím všechny. Vzhledem k mizivému zájmu o můj balík jsem se rozhodl k postupnému ukončení. Dokud budu mít k dispozici oblíbené módy a budu dále hrát, balík budu dál vydávat, nicméně rychlosti vydávání patchů od WG se již pravděpodobně nedokážu vyrovnat. Takže balík bude vydáván podle momentálního času, tzn. nepravidelně. Děkuji za pochopení
 5. Drobná aktualizace. Novější XVM a malá úprava configu.
 6. Začínám to připravovat, snad později večer něco vydám. Šlo to dobře, je to připravené, zatím s XVM nightly a aktualizovány jen některé módy, ale vše se zdá funkční.
 7. Aktualizace XVM-ka pro novou verzi hry.
 8. Aktualizoval jsem XVM, nic velkého.
 9. Zdarec všem, našel jsem kód na prémiový účet, ale netuším jak dlouho bude fungovat. BESAFE2020 Příjemnou hru. Tak už vím Čas na vyzvednutí: 20. března 2020, 10:00 UTC – 3. dubna 2020, 10:00 UTC
 10. V rychlosti připravená aktualizace, zatím XVM nightly, ale vše se zdá funkční. Příjemnou hru.
 11. Díky za pochvalu. Nechávám v balíku nastavení co mi vyhovuje, ale tuhle úpravu už před časem někdo chtěl, tak jsem do detailů přidal složku ke stažení. Ale předpokládám, že to bude stejné jako ta co přidával Ragnarocek.
 12. Aktualizace XVM a drobné úpravy.
 13. Smažeš obsah složek res_mods a mods, tak aby tam zůstaly pouze adresáře s aktuální verzí hry.
 14. Nová verze je připravena ke stažení. Zatím XVM nightly a některé módy jsou původní, pokud vše dobře půjde o víkendu aktualizuji i zbytek.
 15. Ahoj, jednoduše smažeš obsah složek v res_mods a mods, tak aby tam zůstaly pouze adresáře s aktuální verzí hry. Takže teď po aktualizaci už máš ušetřenou práci.
×
×
 • Create New...