Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Tentokrát jsem to stihl poměrně brzy. Jsou tam potřeba ještě nějaké úpravy, ale nic zásadního. Zatím jsem nedával zlepšení viditelnosti ani stop spam, uvidím, jak to půjde bez nich a možná je vynechám natrvalo.
 3. Yesterday
 4. Last week
 5. Konečně upraveno pro současnou verzi. (1.10.0.4)
 6. Earlier
 7. all icon mods updated to 1.10.0.4
 8. Icon mods will be updated at evening or tomorrow morning because of bugged TIM.
 9. - updated script to mitigate xvm server connection problems while downloading expected values [thx to RaJCeL]
 10. Game version: 1.10.0.1 - updated script to mitigate unwanted battle types - changed config directory - updated all configs
 11. V rychlosti jsem připravil nový balík. Ještě je potřeba doladit, ale zatím na to nemám čas. Každopádně je vše funkční, XVM je nightly a pár módů ještě doplním. Pokud si přeci jen všimnete chyby, klidně dejte vědět. Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu.
 12. Zdravím všechny. Vzhledem k mizivému zájmu o můj balík jsem se rozhodl k postupnému ukončení. Dokud budu mít k dispozici oblíbené módy a budu dále hrát, balík budu dál vydávat, nicméně rychlosti vydávání patchů od WG se již pravděpodobně nedokážu vyrovnat. Takže balík bude vydáván podle momentálního času, tzn. nepravidelně. Děkuji za pochopení
 13. Drobná aktualizace. Novější XVM a malá úprava configu.
 14. Začínám to připravovat, snad později večer něco vydám. Šlo to dobře, je to připravené, zatím s XVM nightly a aktualizovány jen některé módy, ale vše se zdá funkční.
 15. updated and added new icon for collectible tanks
 16. Aktualizace XVM-ka pro novou verzi hry.
 17. Aktualizoval jsem XVM, nic velkého.
 18. Zdarec všem, našel jsem kód na prémiový účet, ale netuším jak dlouho bude fungovat. BESAFE2020 Příjemnou hru. Tak už vím Čas na vyzvednutí: 20. března 2020, 10:00 UTC – 3. dubna 2020, 10:00 UTC
 19. V rychlosti připravená aktualizace, zatím XVM nightly, ale vše se zdá funkční. Příjemnou hru.
 20. Díky za pochvalu. Nechávám v balíku nastavení co mi vyhovuje, ale tuhle úpravu už před časem někdo chtěl, tak jsem do detailů přidal složku ke stažení. Ale předpokládám, že to bude stejné jako ta co přidával Ragnarocek.
 21. Paci sa, upraveny subor camera.xc, nakopiruj ho do res_mods\configs\xvm\Carl a potvrd prepisanie. camera.xc
 22. Ahoj. Tvůj mod je super. Jen jedna věc mi nesedí. A to ta, že se mi zaměřovač ve sniper modu vrací vždy do původní polohy (po přepnutí mezi normálním a sniper modem) Jde to nějak odstranit? Aby se vracel do polohy, ve které byl než jsem sniper mod opustil ? díky.
 23. Aktualizace XVM a drobné úpravy.
 24. Smažeš obsah složek res_mods a mods, tak aby tam zůstaly pouze adresáře s aktuální verzí hry.
 25. Nová verze je připravena ke stažení. Zatím XVM nightly a některé módy jsou původní, pokud vše dobře půjde o víkendu aktualizuji i zbytek.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...